Paketlerde taahhüt var mıdır?

İnternet paketleri taahhütsüzdür. İptal durumunda cezai şart yoktur.

Tanımlanan paketlerin geçerlilik süresi ne kadardır?

Her bir tanımlanan internet paketinin kullanım süresi 30 gündür.

İptal işlemleri nereden yapılabilir?

Paket iptal işlemi Wifi Telekom Müşteri Hizmetlerin’den gerçekleştirilecektir.

Paketimi Nasıl Yenilerim.

İnternet şubesinden, Abonelik esnasında size özel verilen kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte wifi.net.tr sitemizde abone girişi yaparak kredi kartınız ile paketinizi yenileyebilir, dilerseniz wifi.net.tr adresimizdeki banka hesap numaralarımıza açıklamaya abone adı ve telefon numaranızı belirterek ödeme yapabilir, dilerseniz ofis ve ödeme noktalarımıza şahsen ödeme yapabilirsiniz.

Wifi Telekom Kimdir? Firmanız Yasal mı ? Belgeleriniz Var mı?

Wifi Telekom Bilişim San.Tic.A.Ş Olarak 2015 Yılında Kurulmuştur. 11/08/2015 Tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı İSS – İnternet Servis Sağlayıcılığı (B) İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir.

Kablosuz İnternet Yasal mı?

Evet yasaldır. Wifi Telekom Bilişim San.Tic.A.Ş Bilişim Teknolojileri Kurumu (BTK)’dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı olan bir firmadır.

Wifi Telekom Kablosuz İnternet için Şebeke Alt Yapı Olmayan Binadada Kullanabilirmiyim?

Kablosuz internet hizmetimizi kullanırken sabit telefon alt yapı şebeke port olmadan kullanabilirsiniz.

Wifi Telekom İnternet’in Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

Wifi Telekom Kablosuz internet ile tanıştığınızda; Yüksek fatura ödemiyorsunuz. Faturanızda fazla miktar derdi olmuyor. Sabit fiyat garantisi veriyoruz. Ön ödemeli Sistem. Kullanmadığınız Dönemler için ücret ödemiyorsunuz. Taahhüt yok, Telefon Hattı istemeyen yeni nesil bir internettir.

Sistem nasıl çalışıyor ?

Fiberoptik kablolar ile ana pop noktasına ulaşan yüksek kapasiteli internet, pop noktası üzerindeki anten yardımı ile radyo sinyaline dönüştürülmektedir. 2.4 GHz ve 5 Ghz frekansından yayın yapan vericinin sinyali yakındaki başka bir verici tarafından replike (replication) edilerek kapsama alanı genişlemektedir.

Masaüstü bilgisayarım var kablosuz internet kullanabilir miyim?

Evet, kurulumda tahsis edeceğimiz access point cihazlarımız 4 portludur, internet hizmetini kablolu olarakta kullanablilirsiniz.

Wifi Telekom abonesi olmak istiyorum ne yapmam lazım?

Wifi Telekom ailesine katılmak için 0282 652 04 04 çağrı telefonu arayarak ya da iletişim bölümünden adresimizdeki ofisimize gelerek bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla abone olmak için

Şimdi arayın 0282 652 04 04

Formu doldurun sizi arayalım.